درباره تاپ تول

toptul

ابزار آلات تاپ تول تایوان با بیش از ربع قرن تولید و تجربه موفق ، همواره بدنبال توسعه کیفیت بوده است و با صادرات ابزارآلات خود به بیش از 168 کشور جهان همیشه پیشگام بوده و سعی در نهایت دقت در تولید را داشته است .

لازم به ذکر است محصولات تولیدی تاپ تول به مبلغ یک میلیون دلار تحت بیمه آمریکای شمالی می باشد و تمامی تولیدات آن فراتر از استاندارد بین المللی است .

ISO9001 : 2000 و گواهی همچنین گواهی کنترل کیفیت دانشگاه صنعتی امیر کبیر خود موید این مطلب است که ابزارهای تولیدی تاپ تول دو برابر حد استاندارد بین المللی است .

کشور ما به عنوان یک کشور در حال توسعه نیاز به ابزارهای با کیفیت و قیمت مناسب دارد ، این مهم ما را بر آن داشت تا با تهیه و توزیع ابزارآلات برند تاپ تول بتوانیم اثری هر چند کوچک در رشد و شکوفایی کشور از خود به یادگار بگذاریم.

Toptul به معنی «ابزار های برتر» میباشد. برند تاپ تول از «تولید بهترین ابزار» الهام گرفته شده است و چشم انداز آن  توسعه برای تولید محصولات مدرن می باشد.

این برند ساخت تایوان و تولید کننده ی ابزار آلات دستی میباشد که از انواع آن میتوان به پیچ گوشتی، آچار آلات، انبر ها و جغجغه ها و از نو آوری های آن میتوان به بکس، جعبه بکس و ابزار آلات تخصصی مکانیکی اشاره کرد؛ از نو آوری های آن بکس و جعبه و ابزار آلات است.

محصولات این شرکت از آلیاژهای  فوق العاده ی کروم و وانادیوم و فولادهای خاص ابزارسازی  با استفاده از تکنولوژی های مدرن  تولید و کنترل کیفیت دقیق ساخته شده که در حال حاضر طیف گسترده ی این ابزارها شامل 3000 نوع ابزار حرفه ای می باشد .

وجه تمایز مجموعه ما ارائه خدمات و مشاوره های تخصصی بازرگانی و تجربه اندوخته شده از سال ها فعالیت در امر واردات ، تولید، تهیه و توزیع ابزارآلات صنعتی و با در نظر  گرفتن کاهش هزینه ها، سرعت و رضایت مشتریان می باشد.